Стіл парова воскотопка на 24 рамки призначена для перетопки воску, не зрізуючи воскової сировини з рамок, а також переробки забрусу та обрізків стільників. Додатково обладнана паророзподільником зі штуцером ½ дюйма для підключення парогенератора.
Воскотопка складається з бака, знімних ніжок, 2 кошиків для сировини з ручками. Для зливу воску внизу воскотопки передбачено зливний жолоб.
З лівого боку встановлена лійка для заповнення бака водою.
Інструкція з експлуатації: У бак заливається 28 літрів води, кошик заповнюють стільниковими рамками та закривають кришкою. Воскотопку поміщають на джерело тепла. Коли вода закипить за допомогою пари, відбувається перетоплення воскової сировини.
Технічні характеристики:
метал – харчова нержавіюча сталь AISI 304 товщина 0,8 мм;
Об’єм кошика – 2 по 12 рамок;
Висота – 750 мм;
Висота без ніжок – 550 мм;
Ширина – 560 мм;
Довжина – 1080 мм;
Габаритні розміри кошика – 47*44*33 мм;
Вага – 29 кг;
Кількість рамок, що завантажуються – 24 рамки «Дадан».
Комплект поставки):
– Бак (ванна) воскотопки – 1 шт;
– Кошик для сировини з ручками – 2 шт.;
– знімні ніжки – 4 шт.;
– зливний жолоб – 1 шт.;
– кришка столу воскотопки – 2 шт.
Дана модель столу-воскотопки використовується як стіл для друку рамок і як накопичувач роздрукованих рамок при відкачуванні меду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Мелиса93 |
| Количество рамок | 24 |
| Длина | 1080 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Основные | |
| Высота | 750.0 |
| Толщина | 0.8 мм |
| Вес | 29.0 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
- Цена: 11 290 ₴





