Годівниця Рамкова 1 , 35 л. – призначена для підгодівлі і стимуляції бджолиних сімей. Виготовлений з харчового пластику.
Годівниця ставиться впритул до рамок. Корпус годівниці виконаний з первинного харчового пластику, небезпеки для здоров’я бджіл і людини не має. Легко миється, дезінфікується.
Габаритні розміри:
Довжина по вушках – 47 0 мм
Ширина – 40 мм
Висота по вушках – 110 мм
Висота без вушок – 100 мм
Обсяг – 1 , 35 літр
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дергачи |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Пластик |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вес | 1.35 кг |
| Высота | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 43 ₴




